Fotoğrafta Rönesans

Açıklama, Huawei P20 Lite için phabelian di situs resmi raksasa elektronik parçalarıdır. Huawei P20 Pro’nun değerlendirmesinde, P20 serisinin en büyük modelinin şu anda akıllı telefon segmentinin en iyileri arasında olan oldukça harika bir Leica üçlü kamerasıyla donatıldığını görmedik. Huawei P20 Pro, üçlü arka sensörler ile birlikte gelir; 40 + 20 + 8 megapiksel lensler, ayrıntılı fotoğraflar ve videolar çekmek için tasarlanmıştır.
Her cihaz Hindistan’da sadece Mayıs 3’ten başlayarak sadece Amazon yolu ile satılacak. P20 Pro, 20 19,999’da fiyatlandırılırken P20 Pro ₹ 64,999’da fiyatlandırılıyor. Buradaki gibi görünen şey, telefonun sürekli olarak kameradan bilgi çekmesi ve daha sonra hareket ve görüş açısı değişikliklerini telafi etmek için AI yeteneklerini kullanmasıdır.
Geçmişte, Samsung, LG, Sony, Huawei ve diğer insanlar orada yeni akıllı telefonları kapattılar, ancak bir rapor bu sene benzersiz olacağını gösteriyor. Huawei P20’ye karşı başka bir nokta, iPhone X gibi, ekranın en iyisi olarak yemek yiyen bir çentik olmasıdır.
huawei p20 kılıf ‘niz için şık fırçalanmış tasarım ve zarif karbon fiber dokusu ile mükemmel durumda. Akıllı telefon Android v8.1 (Oreo) işletim programı üzerinde çalışır. P20 Pro’da, gözüktüğünüzde muhteşem görünen ince ve çekici bir akıllı telefon yaratmışlar. 6,1 inçlik önemli bir gösterge, telefonun ön cephesinin çoğunu gerektirir ve sadece çok az sayıda kenar elde edilir.
Huawei’nin bu konuda başarılı olduğunu görmek gerçekten harika bir şey - aşağıdaki atlıkarınca Eyfel Kulesi’nin gece çekimlerinde ortaya çıkıyor. Huawei telefon kılıfları ve kapaklarının birçoğu, ücretsiz ekran koruyucuları, temizlik bezleri ve dokunmatik ekran kalemi içerir.
Bu, Huawei’nin Malezya’daki P20 Lite’ı piyasaya sürdüğü anlamına mı geliyor? Gerçekten ince ve hafiftir ve P20 Pro’nun tasarımı ve stili ile mükemmel uyum sağlar - ancak gerçek çekim kapağın Akıllı Görünüm yetenekleridir. Bu yasal bir sızıntı ise, Huawei daha güçlü kardeşleri, Huawei P20 ve P20 Plus ile 27 Mart’ta Paris’te bir konferansta büyük olasılıkla el cihazını ortaya çıkaracak.